Wilde Vaart

 

   

 

Inleiding

 De wilde vaart is een groep die zelf haar eigen programma maakt.Ze gaan vaak 's zomers zeilen, maar ze doen ook veel andere activiteiten. De activiteiten hangen vaak erg af van de groep die er dat jaar zit: de ene groep maakt een eigen film, de andere groep organiseert feesten met andere wilde-vaartgroepen. De wilde vaart gaat elk jaar een week op zomerkamp, en in de herfstvakantie gaan ze vaak ook nog een weekend zeilen. Daarnaast is er tijdens het jaar soms nog een extra weekend-kamp waar de wilde vaart leeftijdsgenoten van andere groepen ontmoet.

 

Opkomsttijden

Winter: 13:30 - 16:00

Zomer: 13:30 - 17:00 
 

Nieuwsgierig worden?

Ben je tussen de 15 en 18 jaar en lijkt het je leuk dan ben je van harte welkom. Weet je nog niet wat het allemaal inhoudt? Geeft niet, je kan gewoon drie keer vrijblijvend komen kijken om te kijken of het wat voor jou is. Daarna hopen we dat je een beslissing kan maken om wel of niet te blijven. Je kan dan contact met ons opnemen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

Actueel

 

 

Download snel de laatste en actuele nieuwsbrief